Вокзали незламної залізниці: Тростянецький вокзал потрапив на марку

В Україні випустили ще кілька благодійних поштових марок, які присвячені роботі українських залізничників під час евакуації. На них зображені вокзали Тростянця та Києва.

Благодійні поштові марки, які присвячені роботі українських залізничників під час евакуації, друкуються тепер у межах проєкту «Власна марка».

Про це пише РБК-Україна із посиланням на автора youtube-каналу «Залізні магістралі» Олега Васильєва.
На марках зображені вокзали Тростянця та Києва. Автор колекційних марок — художник-дизайнер Максим Музичко. Всі марки мають номінал «Укрпошти» і друкуються на офіційному бланку

Одна з марок колекції має назву «Нескорена Сумщина. Тростянець-Смородине». Вона присвячена подіям весни 2022 року, коли під російською окупацією опинилися населені пункти Сумської області. Серед них – місто Тростянець. На станції Тростянець-Смородине був пошкоджений вокзал, що є своєрідною візитівкою міста.

Зазначається, що започатковано також і серію марок під назвою «Незламна залізниця», які присвячені роботі українських залізничників в умовах воєнного стану. Нині вийшла перша марка цієї серії – «Київ».

Частина коштів від реалізації марок спрямовується у благодійний фонд «Мирні Поля України» на допомогу цивільному населенню, яке постраждало від бойових дій та на придбання тактичних засобів для ЗСУ.