Вокзал у Тростянці планують відновити за принципом “Build back better (побудувати краще, ніж було)”

Агентство відновлення оголосило тендер на відбудову залізничного вокзалу у Тростянці Сумської області.

Про це повідомила пресслужба Агентства.

Вокзал був зруйнований росіянами під час окупації на початку вторгнення. Його відбудову проводять у межах експериментального проєкту відновлення за принципом build back better («Побудувати краще, ніж було») населених пунктів, які постраждали внаслідок великої війни.

Проєкт відбудови вокзалу розробило Київське архітектурне бюро.

За інформацією Агентства, це буде сучасний, інклюзивний простір інтегрованого вокзалу, який об’єднає поїзди, автобуси, зручний під’їзд для транспорту, автобусну стоянку та парковку для приватного транспорту.

«Запропонований простір є інклюзивним – без жодної сходинки, центральний зал буде відремонтований з урахуванням європейських стандартів», – розповіли в Агентстві.

Проєктом передбачені велика кількість табло, уніфікованих покажчиків та зона самостійного обслуговування купівлі-продажу квитків.

Під основною будівлею вокзалу буде укриття цивільного захисту.

До участі у тендері запрошують будівельні компанії з досвідом реалізації подібних проєктів. Приймання заявок — до 1 листопада.

За умовами тендеру, реконструкція залізничного вокзалу та привокзальної площі у Тростянці має завершитися 30 листопада 2024 року, розмір забезпечення тендерної пропозиції – 691 609 грн.

ua.news