Володимир Артюх: “Ворог має відповісти за смерті наших людей та руйнування домівок, шкіл, дитсадочків на прикордонні Сумщини”

Очільник області відвідав одну з прикордонних громад Сумського району, яка потерпає від ворожих обстрілів.

Голова Сумської ОВА оглянув руйнування об’єктів цивільної та критичної інфраструктури, спричинені ударами з території рф, поспілкувався з місцевими жителями та керівництвом громади.

«росіяни щодня ведуть обстріли прикордоння Сумщини. Б’ють з мінометів, ствольної артилерії, запускають шахеди. Вони цинічно нищать житла мирних жителів, вбивають цивільне населення, руйнують школи, дитсадки, аграрні підприємства, – підкреслив Володимир Артюх. – Тільки остаточне вигнання росії з території України покладе край цим злочинам, а також світ має притягнути до відповідальності країну-терориста».

Також очільник області оглянув захисні споруди на території громади та обговорив з керівництвом громади питання відновлення осель мирних жителів та інфраструктури, надання допомоги постраждалому населенню тощо.

Голова Сумської ОВА нагадав керівникам громад, що вони несуть відповідальність за людей, які проживають на прикордонні, тож мають постійно роз’яснювати населенню про необхідність дотримуватися заходів безпеки. Тому безперебійна робота системи оповіщення, ефективна комунікація із мешканцями громад – це сьогодні пріоритетні обов’язки влади на прикордонні.

Читайте також: