Володимир Артюх поспілкувався з мешканцями прикордонних сіл Білопільської громади

Під час поїздки голова Сумської ОВА зустрівся з місцевими аграріями, в ході якого ознайомився з їх потребами, а також обговорив можливості організації та сприяння розвитку аграрного сектору в прифронтовій місцевості під час ведення бойових дій.

Очільник області вислухав думки та пропозиції щодо покращення умов роботи працівників агросектору та виробництва продукції. Також ознайомився з основними проблемами, з що турбують аграріїв. Головна проблема – це російський ворог, який не дає можливості повною мірою здійснювати посівну кампанію та постійно наражає на небезпеку людей, які працюють в полі.

Крім цього, було розглянуто питання щодо створення безпечного середовища для населення шляхом мінімізації впливу вибухонебезпечних предметів на життя і діяльність людей, можливості використання сільськогосподарських земель за призначенням та підтримання економічного потенціалу аграрного сектору.

Володимир Артюх запевнив, що вживатиме всіх можливих заходів для покращення, на скільки це можливо, безпекових умов роботи аграріїв, та сприятиме розвитку сектору в цілому. Він також наголосив, що тільки спільні налагоджені дії та оперативне вирішення проблемних питань між керівництвом області та аграріями нададуть змогу для досягнення поставлених цілей та забезпечення підтримки економіки держави.