Володимир Біцак: «Наразі вирішується питання про утворення Степанівської селищної військової адміністрації»

Як проблему з бюджетом, що склалася у Степанівській селищній раді, намагалися вирішити на рівні Сумської районної ради, розповів у проєкті «Експертна думка» заступник голови Сумської районної  ради Володимир Біцак:

«Рішенням 20-ї сесії Сумської районної ради була створена тимчасова комісія з приводу неприйняття бюджету Степанівської селищної ради. За 4 місяці своєї роботи вона провела 4 засідання, я як голова комісії взяв участь у трьох пленарних засіданнях Степанівської селищної ради.

На жаль, за цей час я зрозумів, що ми зайшли у глухий кут, і тому комісія ухвалила рішення звернутись до президента України, Офісу президента, голови Сумської обласної військової адміністрації, т.в.о Сумської районної військової адміністрації з клопотанням про введення у Степанівській селищній раді Сумського району Сумської області військової адміністрації».

Це рішення рекомендаційне, наголошує Володимир Біцак. В Офісі президента України відповіли, що питання щодо утворення Степанівської селищної військової адміністрації Сумського району Сумської області буде опрацьовано в установленому законом порядку у разі надходження відповідного подання від зазначених у законі суб’єктів. Тобто голови ОВА.

У Сумській ОВА вказали на необхідність організації будівництва фортифікаційних споруд захисту об’єктів інфраструктури, а також належного фінансування заходів територіальної оборони та національного спротиву.

І вже з огляду на підсумки виконання Степанівською селищною радою вищевказаних заходів на засіданні Ради оборони Сумської області будуть ухвалювати рішення про направлення подання президенту України про утворення військової адміністрації Степанівської селищної ради.


Більше про це дивіться вже незабаром на телеканалі СТС у програмі «Експертна думка» з Тетяною Мироненко.