Ворог завдав по Україні вже майже 5 тис. ракетних і 3,5 тис. авіаційних ударів

Від початку повномасштабного вторгнення війська рф завдали по території України майже 5 тис. ракетних і 3,5 тис. авіаційних ударів, також зафіксовано 1,1 тис. атак безпілотників, повідомляє Укрїнформ.

Як передає кореспондент Укрінформ, про це заявив перший секретар Постійного представництва України при міжнародних організаціях у Відні Данило Кубай під час засідання Форуму з безпекового співробітництва.

“Загалом з початку війни російська федерація здійснила майже 5 тис. ракетних ударів, майже 3500 авіаударів та майже 1100 ударів безпілотниками. Без жодного військового сенсу російські війська продовжують реалізовувати стратегію безглуздого руйнування, перетворюючи на руїни цілі міста та вбиваючи невинних цивільних осіб”, – заявив він.

Український дипломат додав, що наслідки цих варварських дій рф очевидні: кількість жертв серед цивільного населення зростає з кожним днем. Він нагадав, що за нещодавно оновленими оцінками Управління Верховного комісара ООН з прав людини, від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну загинула 8 231 цивільна особа, 13 734 зазнали поранень.