Втретє за рік сів за кермо нетверезим: у Сумах на Роменській зупинили водія

Екіпаж патрульних отримав виклик на вулицю Роменську, де громадяни виявили водія з ознаками алкогольного сп’яніння. Як вони не переконували чоловіка не сідати за кермо в такому стані, він не реагував. Тож сумчани одразу ж зателефонували на лінію 102.

На місці події інспектори виявили 32-річного керманича автомобіля ВАЗ-2105, який дійсно мав ознаки сп’яніння. Охоронці порядку з’ясували, що він не має права керування. Також вони встановили, що протягом року чоловік уже двічі керував автівкою в стані сп’яніння. Цього разу від проходження огляду на місці зупинки та в закладі охорони здоров’я він категорично відмовився.

На водія патрульні винесли постанову за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування) та склали протокол за ч. 3 ст. 130 (Керування транспортним засобом особою з ознаками сп’яніння, яка двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за керування в стані сп’яніння) КУпАП.

Від керування чоловіка відсторонили.

Правоохоронці нагадують, що за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 130 КУпАП передбачена відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 51 тисячі гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк десять років та з конфіскацією транспортного засобу, який є у приватній власності порушника, або адміністративний арешт на строк п’ятнадцять діб з позбавленням права керування транспортними засобами на строк десять років та з конфіскацією транспортного засобу, який є у приватній власності порушника.

Читайте також: