Вчителька з Глухівщини – серед переможців Всеукраїнського освітнього конкурсу “РодовідУчитель – 2023”

Визначено переможців Всеукраїнського освітньо-методологічного відбору «РодовідУчитель 2о23». У номінації «Мистецтво» перемогла Наталія Соколова – учителька початкових класів, спеціалістка вищої категорії, старша учителька Баницького НВК: ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів Глухівської міської ради Сумської області.
Після заповнення аплікаційної форми учасники пройшли два етапи відбору: відбірковий (з 1 до 10 березня оцінювали змістову частину аплікаційної форми, визначали фіналістів) та фінальний (з 19 до 29 березня учасники фінального етапу подавали відеоурок на тему «Вступ у мій предмет», який мав розкрити унікальність і важливість предмета, його практичну значущість для здобувачів освіти).
Експертна рада фінального етапу з 30 березня по 12 квітня 2023 року оцінювала відеоурок учасників та обрала переможця – одного РодовідУчителя з кожного навчального предмета. Результати фінального етапу оприлюднено 14 квітня 2023 року на сайті ІМЗО. Дипломи переможцям будуть вручені під час урочистостей у Мистецькому салоні Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Нагадаємо, що метою відбору було виявлення та поширення кращого досвіду дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти. Учасниками відбору були педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти. Конкурс проводився в дистанційній формі з навчальних предметів, які реалізовуються в закладах загальної середньої освіти України.