Вячеслав Печененко: “Ми вже однією ногою в НАТО, і це запорука безпеки й розвитку країни”

Новий випуск програми “Експертна думка” з Тетяною Мироненко, який вже цієї п’ятниці виходить на телеканалі СТС присвячений питанню вступу України до НАТО.

Своїми думками з цього приводу поділився заступник голови Сумської ОВА Вячеслав Печененко:

Сучасна геополітична ситуація зараз нас змушує прийняти такий вибір, і погано, що його не прийняли раніше, – тоді не було б повномасштабного вторгнення, і ми б були краще підготовлені, і економіка краще працювала б. НАТО – це не тільки військовий блок: він політичний, і той блок, який дає можливість країнам розвиватись.

Зрозуміло, що якщо б ми вступили раніше, або нас вже розглядали як потенційного члена НАТО, то у нас вже тоді було б озброєння, була б підготовка наших воїнів відповідна. Враховуючи цю ситуацію, ми вже бачимо, що ми однією ногою в НАТО, тому, що озброєння у нас вже натівське, підготовка наших воїнів — за стандартами НАТО”, – говорить посадовець.

Вячеслав Печененко впевнений на 100%, що думками наших громадян, в першу чергу мешканців Сумщини, рухає не страх, а якраз думка про безпеку, і це необхідність.

Він зазначає, що робота з населенням в цьому плані ведеться недостатньо, оскільки й досі, навіть в умовах повномасштабної війни з росією, не всі розуміють суті цього блоку НАТО.

Більше ви можете побачити вже завтра у програмі “Експертна думка” одразу після вечірнього випуску новин на телеканалі СТС.