“Відпочивайте, працюйте. Ми вас захищаємо!” – бійці сумських добробатів стоять на захисті громади

У Сумах відбувається реформування ДФТГ. Цей процес, за словами міського голови, проходить по всій Україні. Скільки добробатів залишиться в місті та чи скорочуватимуть бійців, з’ясовували наші журналісти.

У Сумській громаді замість 9 ДФТГ діятимуть 4.

«Але кількість бійців залишається на тому ж самому рівні. Добробати у нас не скорочуються, а реформуються. Це зроблено, аби підсилити напрямки оборони міста, є відповідні сектори і для забезпечення управління, і для здійснення військової роботи, – запевняє міський голова Сум Олександр Лисенко.

Як ставляться до рішення бійці ДФТГ? Журналісти СТС звернулись за коментарем до керівництва одного з добробатів, що реорганізується.

«Це оптимізація управління, щоб було простіше, у нас місто зараз розбите по 4 секторах, у кожного ДФТГ свої позиції і свої завдання по обороні нашого міста, – говорить боєць Сумського ДФТГ Володимир Біцак. – Ті люди, які бажають залишитися в ДФТГ, ті залишаються на своїх позиціях або переходять в інший сектор оборони міста, на цьому тільки може бути зміна, що стояли на дному напрямку, а переходять на інший».

Кількість командирів ДФТГ зменшиться удвічі, але особовий склад, за словами міського голови, не зміниться.

«Всі, хто бажають залишитися, а я так розумію, що майже всі бажають залишитися, на сьогодні моя думка 100%, що всі бійці повинні зберегти відповідні контракти, зброю, позиції і можливості, – говорить Олександр Лисенко.

Бійці міських ДФТГ запевняють: продовжать стояти на захисті громади.

“Відпочивайте, працюйте, ми на захисті”, – говорять наші захисники.

Детальніше – у нашому відео: