Військові ветеринари з Хмельниччини надали допомогу службовим собакам кінологічного центру Сумщини

Військові ветеринари Першого військового шпиталю ветеринарної медицини з Хмельниччини надали допомогу у діагностиці чотирилапих напарників поліцейських-кінологів ГУНП в Сумській області.

Близько 50 службових собак, які несуть службу у Нацполіції Сумщини, оглянули лікарі-ветеринари військового шпиталю. Зокрема провели УЗД діагностики, відібрали біологічні зразки для проведення відповідних досліджень, а також надали рекомендації щодо догляду тварин, інформує відділ комунікації поліції Сумської області.

Гості завітали до центру утримання службових собак на спеціально обладнаних реанімобілях, за допомогою яких вони можуть швидко та якісно надавати допомогу пораненим тваринам, що особливо актуально у воєнний час.

Начальник кінологічного центру Павло Старостенко разом з начальником Першого військового шпиталю ветеринарної медицини, професором ветеринарної медицини Кирилом Чумаковим особисто обговорили стан здоров’я кожної службової собаки. Адже від їх боєздатності напряму залежить якість виконання поставлених перед підрозділом завдань.

Більш того, військові ветеринари надали допомогу штатному лікарю у користуванні новим медичним обладнанням, яке нещодавно спеціально придбали для кінологічного центру.

Лікарі з Хмельниччини були приємно вражені рівнем забезпечення та станом утримання службових собак у нашому регіоні. Поліцейські і надалі будуть продовжувати співпрацю зі спеціалістами Першого військового шпиталю ветеринарної медицини.

ngp-ua.info