“Цього тижня “Агрофірма “Псьол” втратила ще одну машину – автомобіль-хлібовозку”, – Віталій Калініченко

Днями Сумщину сколихнула звістка про цинічно обстріляну росіянами хлібовозку, по якій ворог вдарив протитанковою (!) некерованою ракетою. Тоді серйозно постраждали водій і продавчиня, які їхали у тій машині.

Машина належала ТОВ «Агрофірма «Псьол», про що розповів директор підприємства, депутат Сумської обласної ради Віталій Калініченко:

“Цього тижня наше підприємство ТОВ “Агрофірма “Псьол” втратило ще одну машину – автомобіль-хлібовозку.
Подія сталася 22 лютого близько 13.30. Із Біловодів Хотінської громади поверталася додому у Велику Рибицю наша “хлібовозка”, яка постійно обслуговує цілий ряд сіл біля самого кордону.
Біловоди – це останнє село на їхньому маршруті, і тому на той час вони їхали повністю пустими. У кабіні був тільки водій та продавчиня.
Коли машина від’їхала близько кілометра, по ній був здійснений постріл із протитанкової керованої ракети, так званого ПТУРа. Ракета потрапила під машину посеред колес. У результаті – будка, у якій возили хліб, відлетіла, а сам автомобіль прямо на ходу вдарився у дерево.
Водій та продавчиня отримали поранення, причому остання – досить серйозні, у тому числі контузію…
Коли вони покинули автомобіль, то виявилося, що мобільного зв’язку там немає, і їм довелося ще близько кілометра добиратися до людей і вже там визвали швидку, яка їх і доставила до лікарні. Зі свого боку, ми забезпечили усіма необхідними ліками, наразі жінка ще перебуває на лікуванні, а водія після оперативного хірургічного втручання відпустили додому.
Через певний час на місце пригоди поїхали наші працівники, щоб забрати речі із машини. Буквально через чотири хвилини по ним відкрили вогонь, добре що цього разу без втрат і пошкоджень – наші встигли покинути місце аварії.
Яка була необхідність стріляти по мирній хлібовозці??? Можливо, думали, що ми там перевозимо якусь зброю чи ще щось такого роду, але по факту, на автомобіль, який вартує кілька тисяч доларів, витратили протитанкову ракету вартістю десятки тисяч дол. Непоганий розмін, якби тільки не здоров’я наших працівників…
Хочу також нагадати, що на початку грудня 2022 року під час збирання кукурудзи на міні підірвався наш комбайн – тепер змушені шукати додаткові кошти на придбання нового…
Але попри все – не здаємося, продовжуємо працювати, наближати нашу ПЕРЕМОГУ!”.