Вітамінні “бомби”: глухівські волонтери підтримують смачненьким наших захисників

Рецепт вітамінної бомби від волонтерки Світлани Бутко  простий – до горіхів додає курагу, сушку, родзинки й арахіс. А після, господиня змішує всі інгрідієнти, фасуючи у пакетики. Споживання такої суміші дає можливість на деякий час вгамувати голод, а ще – сприяє зміцненню імунітету.

“Буває, їмо те, що є в кишені. Це енергетичні батончики, домашній пряник або щось подібне, що можна взяти з собою”, – розповідає військовий, який нині перебуває в одній з найгарячіших точок фронту.

А далі він продовжує, що була у них ситуація, коли бійці пішли на завдання і кілька днів перебивалися кількома пляшками води і невеликою кількістю їжі на підрозділ. Коли ж воїни повернулися до місць дислокації – там у них з`явився час щось приготувати. Але під час бойової місії варити борщі і готувати макарони можливості нема, тому швидка компактна готова їжа – те, що дуже потрібно.

Набори, які приготувала пані Світлана, дозволяють бійцеві смачно та корисно перекусити в умовах, коли немає їжі. До того ж, сухофрукти дуже збагачені калієм, магнієм, які вкрай необхідні для військових. Калій – це серцево-судинна система. Все це необхідно для укріплення імунної системи, для відновлення сил, боротьби із втомою.

Наразі, Світлані вдалося приготувати 70 таких “бомбочок”:

“Це чудовий, корисний набір, який буде нахідкою для наших воїнів”, – говорить господиня.

Волонтерка закликає небайдужих містян долучатися до виготовлення поживних наборів, адже ціни на всі ці смаколики не дозволяють самотужки забезпечувати воїнів вітамінами. Тож, у кого є в запасах цукати, родзинки, курага, насіння, горіхи, волонтери з ГО “Допомога – м.Глухів” будуть вдячні.

Якщо є бажання допомогти фінансово, також залишаємо номер рахунку Світлани Бутко:

5168752081820394

hlukhiv.info