“В його очах завжди була готовність”. У Сумах провели в останню путь захисника України Олександра Жиленка

18 травня у Сумах поховали захисника України Олександра Жиленка. Попрощатися з бійцем біля Храму Дванадцяти апостолів зібралися опівдні його родичі, друзі, сусіди та бойові побратими.

Про загиблого Олександра Жиленка розповів командир роти з позивним “Янтар”:

“Це був підготовлений боєць. Він хоч і не служив в армії, але мав велике бажання. Він був завжди в готовності, у нього очі горіли. Підготував свою зброю, приділяв увагу своєму обмундируванню, намагався бути попереду. У нього в очах завжди була готовність”.

Олександру Жиленку було 46 років. У нього залишилися дружина і двоє синів, один з яких воює,  розповіла сусідка померлого.

Своїми спогадами про військового поділилася родичка Олександра Любов Волчек:

“Він племінник мого чоловіка. Гарна трудолюбива людина. Батько двох синів. Він з першого дня на війні. Це просто неможливо передати, як жаль”.

“Саша був дуже гарною людиною, починаючи з дитинства. Чесний, ніколи нікого не образив, завжди привітається. Ця сумна звістка нас як під коліно вдарила. Такої вже людини не буде”, – сказала сусідка Олександра Жиленка Ніна Гончар.

Олександр Жиленко помер від хвороби в Сумах 16 травня, – розповів офіцер Сумського центру комплектування Руслан Флорчук.

“Сьогодні прощаємося зі старшим солдатом Жиленком Олександром Миколайовичем. Проходив службу на посаді старшого стрiльця-оператора стрілецького відділення Сухопутних військ України. Помер під час проходження військової служби”, – додав офіцер.

Поховали старшого солдата Олександра Жиленка на кладовищі у Верхній Сироватці – селі, звідки чоловік родом, і де живуть його батьки.

Суспільне