В Охтирці встановили додаткові сирени

Система звукового оповіщення цивільного захисту в Охтирській громаді працює у штатному режимі без перебоїв, при цьому триває процес розширення зон оповіщення населення про загрози військового та техногенного характеру.
На сьогодні в Охтирці діє чотири сирени, які оповіщують мешканців про небезпеку з повітря цілодобово. В умовах війни це дає змогу попередити усіх про загрозу авіаудару.
З метою забезпечення належного покриття звуковими сигналами на минулому тижні в Охтирці встановили  чотири додаткові сучасні сирени. Їх змонтували на будівлях навчальних закладів, розташованих на території громади: з міркувань безпеки не уточнюємо, де саме. Найближчим часом сирени пройдуть перевірку (тестування), і лише після цього їх запустять в дію.

Систему оповіщення, яку усі ми називаємо «Тривога», дедалі більше людей сприймають недостатньо відповідально. Нагадуємо, що не слід нехтувати правилами цивільного захисту. Під час повітряної тривоги потрібно бути пильними, по можливості пройти у безпечне місце, особливо подалі від вікон, а також зберігати спокій.