В Охтирці розпочали встановлювати вікна у під’їздах будинків Дачного мікрорайону

В Охтирці розпочалися роботи з встановлення під’їзних вікон у будинку за адресою: пров. Дачний, 9. Наприкінці травня в місті працювала місія International Committee of the Red Cross для верифікації адрес, де будуть виконуватися такі роботи.

До переліку увійшли такі будинки: пров. Дачний, 3, пров. Дачний, 4, пров. Дачний, 7, пров. Дачний, 9, пров. Штагера, 3, пров. Лісний, 4, вул. Київська, 104, вул. Київська, 105, вул. Київська, 107, вул. Армійська, 78, вул. Армійська, 80 та вул. Армійська, 113.

«Звертаємо увагу, що термін виконання робіт замірів до монтажу займає від 1 до 2 місяців, – зазначається в повідомленні міськради. – Просимо мешканців за вказаними адресами бути терплячими та розуміти цю обставину. Мешканцям приватних домоволодінь, у кого проводились заміри тим чи іншим фондом, просимо чекати своєї черги. А мешканців приватних домоволодінь, у яких вікна були пошкоджені внаслідок збройної агресії рф та не проводились заміри тим чи іншим фондом, просимо звернутися до Охтирської міськради».