В Україну з полону повернулося ще 100 наших людей

Україна провела черговий великий обмін полоненими. Додому повертаються 100 наших людей – це військові, моряки, прикордонники, нацгвардійці. Серед них є оборонці Маріуполя, «Азовсталі», Гостомеля.

Про це повідомляє керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак:

“Деякі люди отримали серйозні поранення, мають захворювання. Зробимо все необхідне, щоб кожен з них отримав всю необхідну допомогу.

Завдання Президента Володимира Зеленського – повернути всіх наших людей. Для нього це питання є ключовим і одним з пріоритетних.

Такі дні, як сьогодні, можна охарактеризувати цитатою італійського проповідника Франциска Ассізького: «Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе».

Це був непростий обмін, і я вдячний всій команді, Координаційному штабу з питань поводження із військовополоненими за те, що кожен робить те, що часто багатьом може здаватися неможливим. Робить свою роботу, дуже важливу сьогодні.

Особливо радий повідомити чудову новину про обмін родичам звільнених з полону людей. Вони довго чекали своїх чоловіків, жінок, батьків вдома. Очікування – це завжди дуже складний та нервовий процес.

Наші – вдома. І ми повернемо всіх. Бо люди – головна цінність України”.