Голова Сумської ОВА Володимир Артюх здійснив робочу поїздку до Краснопільської громади

Голова Сумської обласної військової адміністрації відвідав кілька об’єктів, пов’язаних із безпекою на території громади.

Командир ОТУ «Суми» генерал-майор Василь Осипчук поінформував Володимира Артюха щодо стану справ, положення наших військ на Краснопільщині та проблемних питань, які потребують подальшого вирішення для підвищення обороноздатності в районі та захисту цивільного населення.

Під час поїздки військові керівники завітали до підрозділів Сумської бригади територіальної оборони, де ознайомилися з наявним станом справ та з поточною ситуацією в районі відповідальності, проблемними питаннями, які виникають в ході виконання поставлених завдань військовослужбовцями.

Також голова Сумської ОВА відвідав прикордонну заставу. На зустрічі з керівництвом застави ознайомився з поточними питаннями, пов’язаними із забезпеченням безпеки на кордоні.

У рамках робочої поїздки Володимир Артюх зустрівся із секретарем Краснопільської громади Іриною Юхтою. Вони обговорили поточну ситуацію в громаді та можливості співпраці між військовими та цивільними структурами під час вирішення питань безпеки на території громади.

Генерал-лейтенант Володимир Артюх зазначив, що безпека громадян та території громади є одним із головних пріоритетів у роботі військових та державних структур. Він також висловив подяку за роботу, яку виконують військові та цивільні структури на території Краснопільської ОТГ.