Голова Сумської ОВА вперше відвідав Тростянець із робочим візитом

У Тростянці в рамках робочої поїздки у Охтирський район побував з ознайомчим візитом голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх.

Свій візит до міста очільник Сумщини, генерал-лейтенант Володимир Артюх розпочав з покладання квітів до пам’ятного знаку Захисникам України, вшановуючи пам’ять воїнів усіх часів, які віддали життя за Батьківщину.

Володимир Артюх провів біля залізничного вокзалу оперативну нараду, щоби з’ясувати послідовність робіт, технічні моменти й етапи відбудови Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури привокзальної площі, залізничного та автовокзалу, будинку на вулиці Благовіщенській, 53.

«Приїхав до Тростянця за власної ініціативи, аби познайомитися з керівництвом громади, зрозуміти існуючі проблеми й у подальшому сприяти якісному й швидкому відновленню вашого міста, – зазначив Володимир Артюх. – Основний же візит сьогодні був на Охтирську ТЕЦ, де відбулася зустріч з заступником профільного Міністра по її відновленню. До Тростянця з наступним робочим візитом приїду знов за кілька тижнів».

trostyanets.info