Голова Сумської ОВА незадоволений темпами нарощення фонду захисних споруд

Питання облаштування укриттів по області порушили під час апаратної наради у Сумській ОВА. Як доповів директор Департаменту цивільного захисту населення Сумської ОВА, Олександр Милаш за минулий тиждень фонд захисних споруд збільшився на 7 найпростіших укриттів, із яких 6 додалося у Сумському районі.

Охтирський район знову з нульовим результатом. Загалом упродовж 3 останніх місяців вдалося додатково відкрити 313 укриттів. Таким чином на сьогодні загальна кількість об’єктів цивільного захисту в області становить 1917 одиниць. За інформацією директорки обласного Департаменту освіти і науки Вікторії Гробової, на облаштування 15 укриттів у закладах освіти з держбюджету виділено 72 мільйони гривень. Крім того, з обласного бюджету виділено додаткові фінансові ресурси. Роботи на об’єктах тривають, але наразі жодного укриття із зазначених ще не здано в експлуатацію.

Темпами нарощення фонду захисних споруд та створення додаткових укриттів був незадоволений очільник Сумщини під час розгляду даного питання на апаратній нараді.

«Захист населення, дітей, зокрема, та стовідсоткове забезпечення їх укриттями – першочергове. Цим питанням кожен, за своїми обов’язками, має займатися глибоко і ґрунтовно, а не просто на рівні збору інформації та статистики. Виїжджайте на місця, дивіться реальну ситуацію, питайте з розпорядників коштів та виконавців. Питання захисту та завдання Президента України Володимира Зеленського з порядку денного та контролю не знімаємо»,– поставив завдання Володимир Артюх.