Голова Сумської ОВА ознайомився з науковими та освітніми можливостями СумДУ

7 червня голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх відвідав з робочим візитом Сумський державний університет.

Передусім керівник ОВА вшанував пам’ять студентів і випускників, які віддали своє життя за Україну, поклав квіти до «Пам’ятного знака загиблому студенту-воїну», встановленого на території університету.

У ході зустрічі з ректором Василем Карпушею, представниками менеджменту СумДУ були обговорені актуальні питання розвитку освітньої галузі, особливості організації діяльності закладів освіти у прикордонному регіоні. Як зазначив Василь Карпуша, навіть в умовах воєнного стану університет нарощує показники своєї діяльності, підтвердженням чого є результати авторитетних міжнародних рейтингів. Зокрема, за результатами щорічного рейтингу університетів Impact Rankings, презентованого тиждень тому британською рейтинговою агенцією Times Higher Education, СумДУ – перший серед університетів України та увійшов у топ-301-400 кращих ЗВО світу.

Під час оглядової екскурсії голова ОВА ознайомився з матеріально-технічною базою університету, навчальними ресурсами, зокрема, з сервісами і послугами, які надає інформаційно-бібліотечна система СумДУ, оцінив освітні можливості онлайн- та вебінар-студій, лабораторії віртуальної та доповненої реальності «Ulab». Науковці університету в Центрі колективного користування науковим обладнанням та в лабораторіях кафедри комп’ютеризованих систем управління продемонстрували унікальні наукові напрацювання.

Також посадовець відвідав Центр пляжного волейболу, навчальні центри ІТ, в Літературній вітальні поспілкувався зі студентами, наголосив на важливій ролі студентства та висококваліфікованих фахівців у повоєнній відбудові країни.

Володимир Артюх відзначив інноваційні потужності університету, командну роботу колективу, що забезпечує закладу успішність і розвиток.