Голова Сумської РДА просить мера Сум увімкнути вуличне освітлення

Голова Сумської РДА Роман Гученко звернувся до мера Сум Олександра Лисенка з пропозицією забезпечити мешканців міста вуличним освітленням до 23.00.

Про це він повідомив у Фейсбуці.

“Сьогодні листом звернувся до очільника Сумської міської територіальної громади Олександра Лисенка з пропозицією забезпечити мешканців міста вуличним освітленням до 23.00.

Враховуючи потребу безпечного пересування у темну пору доби пішоходів і водіїв транспортних засобів, а також зменшення рівня дорожньо-транспортних пригод та покращення криміногенної ситуації, необхідно вжити заходів щодо освітлення вулиць обласного центру.

Таким чином, зможемо врятувати людські життя та забезпечити комфортне перебування населення на території громади”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, міський голова Сум Олександр Лисенко повідомляв, що ще 31 березня звернувся до військових з ОТУ “Суми” та Сумської  ОВА з приводу можливості увімкнення світла на вулицях міста. Минув майже місяць… У той же час керівник ОТУ “Суми” Василь Осипчук повідомляв журналістам, що не проти увімкнення вуличного освітлення.

Данкор