Голова Хотінської ТГ закликав нардепів від Сумщини не підтримувати законопроєкт про вилучення у громад “військового” ПДФО

Селищний голова Хотінської територіальної громади Микола Торяник звернувся з відкритим листом до народних депутатів України IX скликання від Сумщини, у якому закликав їх утриматись від голосування за законопроєкт №10037, який передбачає вилучення у громад “військового” ПДФО.
Вилучення з бюджету громади ПДФО від оподаткування доходів у вигляді грошового забезпечення, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими та особами рядового та начальницького складу, буде фактично знищенням життєздатності прикордонних громад, на чиїх плечах фактично лежить захист кордону України, як прикордонних фортець нашої Держави, переконаний очільник громади.
Він наголошує на тому, що Сумщина наразі тримає майже 600 кілометрів кордону з країною-агресором, і саме завдяки територіальним громадам Сумщина пережила вторгнення і дала гідну відсіч ворогу.
З 51 громади Сумщини 17 громад фактично розташовані на кордоні з російською федерацією, майже щоденно під постійними артобстрілами, руйнуваннями і смертельно небезпечною загрозою для життя цивільного населення.
“Територіальні громади не тільки забезпечують свою життєдіяльність, а і потужно допомагають Збройним Силам України.
Хотінська громада вже в поточному році здійснила фінансову допомогу ЗСУ у розмірі 13,7 мільйонів гривень на закупівлю зброї, техніки тощо, і до кінця року заплановано витратити на ці цілі біля 22 мільйонів гривень, тобто більше 50% бюджету громади. Окрім цього громада постійно допомагає військовим паливно-мастильними матеріалами, технікою, будівельними матеріалами і багато чим іншим”, – зазначає Микола Торяник.
Крім того, перед Хотінською селищною громадою Сумського району Сумської області стоїть глобальна задача з евакуації населення громади з прикордонної 5-кілометрової зони, а це 12 сіл і більше ніж 2000 людей, які мешкають в зоні особливої небезпеки під постійними обстрілами.
“Звертаємось до народних депутатів України від Сумщини з проханням заради забезпечення життєдіяльності територіальних громад прикордонної Сумщини та збереження Держави в цілому зберегти ПДФО в бюджетах територіальних громад та утриматись від голосування за законопроєкт № 10037”, – закликав очільник громади.

Запрошуємо підписуватися на наші сторінки у соцмережах, щоб отримувати ще більше актуальної інформації!

Telegram

YouTube

Facebook

Instagram

Читайте також: