Громади Сумщини отримали 8 нових шкільних автобусів

Ключі від автотранспорту представникам Боромлянської, Бочечківської, Миколаївської, Садівської, Кириківської, Буринської, Чернеччинської та Кролевецької громад вручив голова Сумської ОВА Володимир Артюх.

Один автобус передали Боромлянській громаді, де транспортний засіб викрали агресорори. Крім того, по одному автобусу отримали заклади загальної середньої освіти Бочечківської, Миколаївської, Садівської Кириківської, Буринської громад, чиї автобуси залучені для військових потреб. Ще 2 автобуси поїхали до Чернеччинської та Кролевецької громад, що потребують розвантаження маршрутів шкільних автобусів у зв’язку з їх розгалудженістю та значною кількістю здобувачів освіти.

«Освіта не чекатиме, поки закінчиться війна. Наші діти, попри надскладні умови, повинні повернутися до нормального навчального процесу, якісного і безпечного. Я дякую громадам, що навчальний рік було розпочато, як і планували. Впевнений, що наступного року ми будемо теж збільшувати кількість транспортних засобів для наших діток. Аби школярі мали можливість їздити на навчання в комфортних умовах і ми були за них спокійні. Працюємо разом – на Перемогу»,– зазначив Володимир Артюх.

Запрошуємо підписуватися на наші сторінки у соцмережах, щоб отримувати ще більше актуальної інформації!

Telegram

YouTube

Facebook

Instagram