Громади Сумщини отримають 23 сучасні шкільні автобуси

Як повідомив голова Сумської ОВА Володимир Артюх, транспорт для закладів загальної середньої освіти області буде придбаний за кошти державного та місцевих бюджетів.

«Сумській області виділено кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання шкільних автобусів, зокрема спеціально обладнаних для перевезення маломобільних груп населення, у сумі 44 млн 308 тис. гривень, – зазначив очільник області. – На засіданні обласної комісії з питання готовності закладів освіти Сумської області до організації навчання та забезпечення безпеки учасників освітнього процесу, яка відбулася під моїм головуванням 21 червня, прийнято рішення про придбання 23 шкільних автобусів за рахунок коштів державної субвенції на умовах співфінансування з місцевими бюджетами (25 млн 300 тис. гривень)».

За його словами, 22 громади Сумщини поповнять шкільний автопарк новими автобусами: Боромлянська, Чернеччинська, Грунська, Кириківська, Чупахівська, Миколаївська селищна, Миколаївська сільська, Верхньосироватська, Садівська, Річківська, Липоводолинська, Коровинська, Вільшанська, Роменська (2 од.), Недригайлівська, Путивльська, Попівська, Дубов’язівська, Бочечківська, Кролевецька, Буринська, Ямпільська громади.

Розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації від 22.06.2023 № 268-ОД «Про внесення змін до обласного бюджету Сумської області на 2023 рік» збільшено обсяг бюджетних призначень спеціального фонду головному розпоряднику коштів – Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації на 44 млн 308 тис. гривень.

Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 28.06.2023 оголошено закупівлю 23 шкільних автобусів, у тому числі 3 – спеціально обладнаних для перевезення маломобільних груп населення на загальну суму 69 млн 600 тис. гривень з використанням електронного каталогу.