«Депутати не голосують за бюджет, тому що вимагають, щоб він був народним і прозорим», – Любов Чепульська

Вже 8 місяців Степанівська громада живе без бюджету. Чому так сталося, хто в цьому винен та де шукати шляхи виходу з цієї непростої ситуації – про це говорили учасники програми «Експертна думка» на телеканалі СТС.

«Мені болить доля Степанівської громади. Зараз, в умовах війни, наші захисники виборюють незалежність і свободу України. А ми тут, в тилу, маємо своє робити, захищати інтереси нашої громади. І це не просто пафосні слова, це те, що я можу зробити як депутат. Я виступаю проти беззаконня, проти свавілля голови, проти узурпації влади, яка наразі є в Степанівській громаді», – емоційно говорить Любов Чепульська, депутатка Степанівської селищної ради.

Розвиток громади припинився не у 2022 році, а значно раніше, ще з 2016-го, коли її очолив Володимир Лукаш, переконана пані Любов. На підтвердження своїх слів вона наводить приклади:  це і довгобуди – дитячий садок, школа, спортивний стадіон, і смітник, і погані дороги.

«У своїй роботі голова в першу чергу повинен керуватися нормами законодавства в інтересах громади. Він, звісно, щось робить, але робить у своїх власних інтересах. Зараз серпень, досі не прийнятий бюджет на 2023 рік, скоро вересень, і Верховна рада буде розглядати державний бюджет, тож, що буде з бюджетом Степанівської громади, можна зрозуміти… А бюджет не прийнятий по тій простій причині, що він не потрібен голові», – говорить Любов Чепульська.

Вона підкреслює, що не голосує за такий бюджет, тому що не бачить там розподілу коштів так, щоб цей бюджет був народним і прозорим.

«У нас зараз навіть у цей бюджет на 2023 рік не закладені кошти на розвиток обороноздатності громади, там тільки 933 тисячі. Ми маємо кошти вільного залишку, ми можемо допомогти нашій армії!», – переконана пані Любов.

Відповідаючи на питання ведучої проекту Тетяни Мироненко, Любов Чепульська зазначає, що у громаді намагалися вирішити проблему, оголосивши голові недовіру, але, на жаль, забракло голосів, оскільки багато депутатів Степанівської селищної ради наразі захищають нашу країну в лавах ЗСУ.


Більше про це дивіться вже незабаром на телеканалі СТС у програмі «Експертна думка» з Тетяною Мироненко.