Депутат Сумської облради забезпечує волонтерів матеріалом для плетіння маскувальних сіток

Нещодавно депутат Сумської облради Віталій Калініченко  передав матеріали для виготовлення маскувальних  сіток творчому колективу “Мальви” з Миколаївської громади, а також  волонтерам з Калюжненського старостату Лебединської громади.

«Надав волонтерам із села Калюжне Лебединської об’єднаної територіальної громади матеріал для в’язання маскувальних сіток для Збройних Сил України.

Нещодавно ми допомагали цьому селу із дорогами – забезпечили щебенем, що дало можливість засипати ями на центральних вулицях цього населеного пункту. Працюючи там, дізнався про тамтешніх волонтерів – жіночки збираються у свій вільний час і плетуть сітки для наших захисників. Був приємно вражений такою самовідданістю справі і, звичайно, не міг не підтримати таку ініціативу.

Тому вчора приїхав туди і передав заготовки із камуфляжу – такі ж, як і напередодні надали майстриням із творчого колективу “Мальви” Лікарського старостинського округу Лебединської ОТГ.

Хочу побажати майстриням-волонтерам здоров’я, доброї енергії на добрі справи, наснаги за для миру та перемоги!» – написав Віталій Калініченко на своїй сторінці у Фейсбуці.