Десятки ударів за добу: бійці на Сумщині констатують збільшення інтенсивності обстрілів з росії

Коли обстріли вщухають, окупанти вдаються до інших провокацій й постійно тримають в напрузі.

Сумщина під масованим вогнем окупантів. Ворог використовує танки, “Нони” й ствольну артилерію, снаряди летять і в поля, і просто в села, йдеться в ТСН.

Коли не тиха прикордонна Сумщина тоне у відлунні ранкових вибухів, у повітря бійці піднімають дрон, щоб шукати ворожу гармату. Ворог поруч і нагадує тут  про себе щодня. Снаряди летять у поля, у села, у містечка, щодень по кілька десятків обстрілів по різним громадам.

“Ближні села, в 3-5 км від кордону, вже розбиті вщент, там місцевих немає”, – розповідають бійці.

Пустка усюди, куди дістає “русскій мір” своїми гарматами.

“Вночі буває затишшя, а вдень не пахне тишею. Кожен день, а в останні два тижні інтенсивність вогню збільшилась у рази”, – переконують військові.

Обабіч дороги стоїть розбита автівка, яка в дірках, як сито. Окупанти розгатили з мінометів цивільних – коригуючи з повітря безпілотниками.

Коли обстріли вщухають, окупанти вдаються до інших провокацій й постійно тримають в напрузі.

“БМП, танки, БРДМ заводять, певно створюють психологічний тиск, заводять газують, покатались, повернулись, вони теж бояться”, – переконують хлопці.

Хлопці пильно спостерігають за ворогом, бо на тому боці окупанти зводять нові фортифікаційні укріплення, бетонують доти і копають шанці. Як дармову силу використовують своїх місцевих. Усі поля довкола заміновані, хлопці цілодобово не зводять очей ні з окупантів, ні зі зброї. Вже рік, як вони у полях, далеко від родин, пройшли горнило війни у різних точках Донбасу і Луганщини, втомились, але не зломились.

“Час втомлює, а моральний дух – не дочекаються”, – кажуть бійці.