Директор департаменту інфраструктури пояснив, чому сумчанам доведеться місяць жити без гарячої води

Сьогодні ми повідомляли, що з 1 по 31 травня у Сумах буде відключене гаряче водопостачання.
Такі дії тепловики називають вимушеними та надають роз’яснення:

“Беручи за основу консультації профільних фахівців у галузі енергетики, було прийняте рішенння в умовах сьогодення перевести роботу ТЕЦ в режим комбінованої вироботки, тобто коли станція переналаштовується таким чином, аби виробляти не тільки теплову енергію, а й електричну”, – написав на своїй сторінці у фейсбуці Олександр Журба, директор департаменту інфраструктури СМР.

За прогнозами працівників ТОВ “Сумитеплоенерго”, для переведення обладнання у режим,  зазначений вище, фахівцям знадобиться близько місяця для переналаштування роботи турбін, встановлення засувних пристроїв, організації розділення роботи турбін тощо.

“Зауважу, подібна ситуація наразі спостерігається на території всієї України, а враховуючи, що Сумщина – енергозалежний регіон, забезпечення енергопостачанням населення є нашою першочерговою задачею.
Прошу усіх споживачів ставитися до цього питання з розумінням та не створювати конфліктних ситуацій, адже такі дії вимушені та ґрунтуються на контролі ситуації, що дозволить у подальшому забезпечити населення не тільки гарячим постачанням, а й сформувати енергетичні запаси для споживачів”, – зазначає посадовець.