Днями відбулася перевірка роботи прикордонників у Сумській та Чернігівській областях

Перший заступник голови Держприкордонслужби Володимир Нікіфоренко з робочою групою офіцерів адміністрації ДПСУ перевірив стан службово-бойової діяльності Чернігівського та Сумського прикордонних загонів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу Держприкордонслужби.

Заступник Дейнека перевірив готовність прикордонних підрозділів у взаємодії з іншими складовими Сил оборони до дій із захисту державного кордону.

Нікіфоренко заслухав доповіді про обстановку та поспілкувався з військовими, які боронять Україну в безпосередній близькості до противника, обговорив з ними проблемні питання, які потребують вирішення на вищому рівні.

Також він подякував кожному і кожній, хто несе службу на ділянках, де кожної миті росіяни можуть здійснити провокацію, та де щодень лунають вибухи.

Загалом на ділянках Чернігівського та Сумського прикордонних загонів після звільнення зафіксовано понад 3100 обстрілів окупантами території прикордонних громад. Переважна більшість з них здійснювалася з мінометів, ствольної та реактивної артилерії.

Нікіфоренко підкреслив, що наразі вкрай важливо зберегти високий рівень безпеки кордону та убезпечити особовий склад від підступних ударів росіян.