Добровольчі формування Сумщини відточували бойову майстерність

За ініціативи командувача оперативно-тактичного угруповання «Суми» в Сумській області провели масштабні навчання для захисників добровольчих формувань територіальних громад, які з перших днів війни захищають рідну землю.

Навчальні місця були розгорнуті за напрямками: медицина, зв’язок, інженерна підготовка, обкатка танком та дотримання заходів безпеки.

“Такі навчання дуже важливі, адже вони сприяють не лише здобуттю нових знань та умінь бійцями, але й злагодженості, відчуттю «плеча бойового побратима». Оперативно-тактичне угруповання «Суми», у складі якого перебувають бригада територіальної оборони, стрілецькі батальйони, підрозділи ЗСУ і добровольчі формування взаємодіють як одна команда, і кожного дня ми стаємо сильніше, аби протистояти ворогу на захисті нашої рідної землі», − зазначив командувач оперативно-тактичного угруповання «Суми» генерал-майор Олександр Нестеренко.

Такі навчання дали змогу воїнам здобути досвід, що ефективно сприятиме під час захисту рідного міста, будинку та родини від ворога.

armyinform.com.ua