До Бахмута приїхав командувач ССО: вивчив ситуацію на фронті та перевірив роботу підрозділів

Командувач Сил спеціальних операцій Збройних сил України, бригадний генерал Віктор Хоренко прибув із робочим візитом до міста Бахмут Донецької області.
Про це повідомила пресслужба Командування ССО.

Віктор Хоренко перевірив роботу підпорядкованих підрозділів, які обороняють Бахмут та залучаються до бойової роботи у Донецькій і Луганській областях.

Під час поїздки він ознайомився з ситуацією в районах виконання завдань та на місці опрацював низку важливих питань, які стосуються забезпечення й організації роботи підрозділів Сил спеціальних операцій.

«Всі підрозділи ССО України, залучені до оборони Бахмуту, чітко виконують поставлені завдання. Наші воїни безперервно працюють в надзвичайно тяжких умовах і роблять все, аби кількість сил противника зменшувалася щодня», — наголосив він.

За словами Хоренка, в нинішніх умовах надзвичайно важливу роль грає комунікація та взаємодія всіх ланок, що входять до структури ССО України. А швидке і злагоджене реагування на запити та потреби підрозділів дає найкращий результат на полі бою.

Ситуація на фронті

За даними Генштабу, на Бахмутському напрямку окупанти не полишають спроб оточити Бахмут. Протягом минулої доби, 3 березня, Сили оборони відбили численні атаки в районах населених пунктів Васюківка, Дубово-Василівка, Богданівка, Бахмут та Іванівське Донецької області.

Обстрілів зазнали, зокрема, Федорівка, Васюківка, Залізнянське, Оріхово-Василівка, Дубово-Василівка, Бахмут, Іванівське, Ступочки, Предтечине, Кліщіївка, Курдюмівка, Озарянівка, Диліївка, Торецьк, Майорськ та Північне.

hromadske.ua