Діти Білопільської громади поїдуть відпочивати на Прикарпаття

Днями Білопільський міський голова Юрій Зарко на своїй сторінці у Facebook опублікував пост, у якому звернувся до батьків, які мають бажання безплатно оздоровити своїх дітей на Прикарпатті, а саме – у Моршині й Трускавці.

Як повідомляв міський голова у своєму дописі, поїхати на 21-денний відпочинок можуть діти від 7 до 17 років, у супроводі вчителів та вихователів. Розміщуватимуть гостей Прикарпаття у санаторіях або ж у готелях. Проїзд, проживання та харчування малечі буде безкоштовним. Виїзд планується в середині червня.

Аби скористатися такою можливістю, всі охочі мали звернутися до Білопільської міської ради та внести свою малечу до списку.

Окрім того, за словами Юрія Зарка, у міській раді обговорювали можливість розміщення батьків із дітьми у санаторіях Східниці з частковою доплатою.

Оскільки час на реєстрацію дітей був вкрай обмежений (трохи більше як добу), обговорення пропозиції міського голови викликало серед користувачів соцмережі обурення. Адже серед них були ті, хто, на жаль, побачив публікацію вже після завершення реєстрації.

bilopillia.city більш детально дізналися, скільки дітей Білопільської громади поїдуть відпочивати на Прикарпаття, і чому реєстрація відбувалася в терміновому режимі.

У Білопільській міській раді розказали, що поїхати до Моршина і Трускавця маленькі жителі громади зможуть завдяки Міжнародному благодійному фонду «Карітас Україна», який надав фінансову допомогу і зробив цю поїздку можливою.

На жаль, через незалежні від міської ради причини часу на створення списків було зовсім мало. Терміни для реєстрації визначав благодійний фонд, але навіть протягом такого короткого періоду до списків зареєстрували всіх охочих – 275 дітей. Це дітки з Білопілля, Іскрисківщини, Рижівки, Ободів, Павлівки та інших сіл громади.

До того ж на Прикарпатті діти зможуть не лише відпочити у літньому таборі, а й пройти оздоровчі процедури, якщо для них є медичні показання.