Ексголова Сумської ОВА Живицький покинув Суми і залишив по собі борги за спожитий газ у сумі 14 774 грн, – ухвала суду

ТОВ “Сумигаз Збут” звернулося до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення із Дмитра Олексійовича Живицького заборгованості за спожитий природний газ в сумі 14774 грн 38коп та понесених судових витрат. Про це свідчить справа №591/2366/23 із Реєстру судових рішень, повідомляє ukranews.com

Зарічний районний суд міста Суми відмовив підприємству у видачі наказу на формальній підставі. “За інформацією Сумської територіальної громади місце проживання боржника ОСОБА_1 по м.Суми не зареєстровано. Згідно з ч. 9 ст. 165 ЦПК України у разі якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи – боржника, суд відмовляє у видачі судового наказу”, – зазначається в Ухвалі від 28 березня 2023р.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський 24 січня підписав Указ про звільнення Дмитра Живицького з посади голови Сумської ОВА. За даними ЗМІ, діяльність Живицького супроводжувалася низкою корупційних скандалів. Зокрема, Роману Гученку, керівнику Сумської РДА, який раніше був радником та керівником патронатної служби голови ОВА, облпрокуратура разом з СБУ повідомили про підозру в незаконних оборудках з благодійною допомогою на суму понад 1 млн грн. Також ексзаступника голови Сумської обласної військової адміністрації Олега Клименчукова підозрюють у заволодінні мільйонами гривень, призначеними на відбудову знищеної війною інфраструктури регіону. Колишньому голові Шосткинської РВА Віктора Губенку повідомлено про підозру в організації схеми розкрадання палива. Також журналістами було опубліковано матеріали про те, як у 2022 році  радник тодішнього керівника області Олександр Безніс влаштував тендерну змову по ремонту доріг на 10,5 мільярдів гривень.