Ексзаступник голови Сумської райради зажадав компенсацію у 113 тисяч гривень

Днями Сумський окружний адміністративний суд розглянув позовну заяву ексзаступника голови Сумської районної ради до Сумської районної ради про стягнення заробітної плати, компенсації та середнього заробітку, судових витрат та правової допомоги адвоката загальною вартістю 113 тисяч гривень.

За результатами судового розгляду в задоволенні позовної заяви відмовлено – йдеться в рішенні Сумського окружного адміністративного суду від 12.07.2023 року, офіційно оприлюдненому в Єдиному державному реєстрі судових рішень у справі №480/3097/23. Судом констатовано, що відповідачем – Сумською районною радою як суб’єктом владних повноважень доведено правомірність вчинення нею дій, а позовні вимоги позивача є не обґрунтованими та такими, що не підлягають задоволенню.

Нагадаємо, що рішенням шістнадцятої сесії Сумської районної ради восьмого скликання від 10.01.2023 року достроково припинено повноваження та звільнено з посади заступника голови Сумської районної ради Валерія Сорокіна, обраного від політичної партії «Опозиційна платформа – за життя». Його депутатські повноваження також достроково припинені 02.06.2023 року.

Сумська районна рада