Живицький привітав з професійним святом залізничників Сумщини

Сьогодні, 4 листопада, в Україні відзначають День залізничників. З професійним свято залізничників привітав голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

“Вітаю з професійним святом всіх, хто пов’язав своє життя з залізницею. Ваша робота надзвичайно важлива в усі часи. Ви об’єднуєте найвіддаленіші села, міста і країни, підтримуючи економічні зв’язки та пов’язуючи людські долі.

Під час війни ви рятуєте людей, евакуюючи їх з окупованих територій, перевозите гуманітарні і безліч інших вантажів, які важливі для життя і боротьби країни.

Попри ракетні удари та бомбардування, ризикуючи своїм життям, ви у найкоротші терміни відновлюєте рух залізничного транспорту, який, часто, є єдиною можливістю дістатись того чи іншого населеного пункту.

Залізничники – герої нашого часу, які борються з ворогом і на передовій, і в тилу.

У перші дні повномасштабного вторгнення залізничники Сумщини без зброї захопили ворожий БТР та двох росіян.
Дякую за мужність, сміливість і відданість професії!

Особлива подяка військовим залізничникам Державної спеціальної служби транспорту, які забезпечують безперешкодне і швидке переміщення наших військ будь-де та за будь-яких умов.

Бажаю залізничникам України міцного здоров’я, успіхів у роботі, безпечних умов праці і скорішого прибуття нам усім на станцію «Перемога України»!”, – написав очільник області.