Жителька Охтирки загинула 25 лютого, коли росіяни обстріляли дитсадок “Сонечко”

Наталія Прокуда – жителька Охтирки. Загинула 25 лютого, коли російські війська обстріляли дитсадок «Сонечко». Їй було 54 роки.

Жінка родом із Чернігівської області. Ще в студентські роки переїхала на Сумщину. Навчалася в Охтирському училищі на зв’язківця. Працювала спочатку на пошті в селі Чернеччина. В останні ж роки була охоронницею і двірником у дитячому садку «Сонечко» в Охтирці.

24 лютого російські окупанти на танках та іншій бронетехніці вдерлися у місто. Точилися запеклі бої. Ворог нещадно гатив по житлових районах Охтирки із артилерії, скидали авіабомби.
25 лютого, у день загибелі, Наталія була на своєму робочому місці. Дитсадок не працював, але там було бомбосховище. Люди із сусідніх будинків збігалися туди, аби врятуватися від російських снарядів.
Наталія була там разом із чоловіком. Близько опівдня ворог почав масований обстріл житлового мікрорайону «Дачний» та вулиць поруч. Били понад півгодини із «Ураганів», «Градів».
Наталія Прокуда під час обстрілу була на подвір’ї дитсадка, не встигла кілька кроків добігти до сховища. Жінка не дочекалася швидкої допомоги, загинула буквально на руках у свого чоловіка, з яким разом прожили 37 років у шлюбі.
Під час того обстрілу загинули п’ятеро цивільних охтирчан. Серед них – 7-річна Аліса. Ще 15-ть – отримали осколкові поранення.
Наталя дуже любила вишивку, тому почала вишивати для двох своїх вже дорослих онуків весільні рушники, але не встигла завершити…
Пам’ятаємо