Жительку Сумщини привітали зі 100-річним ювілеєм

100-річний ювілей відзначила жителька Річківської громади Ганна Григорівна Могиленець.

Ганна Григорівна народилася 29 березня 1923 року в селі Річки. У 1933 році закінчила місцеву початкову школу й почала працювати. Випасала колгоспну худобу, садила городину. На роботі давали пайки, тож вижила в страшні роки голодомору. Другу світову війну пережила на окупованій фашистами території, працювала на залізниці. Після війни пішла працювати в дитячий садочок, який очолювала дев’ять років. Разом з чоловіком виховали чотирьох дітей. На жаль, одна дитина вже померла, у 2003 році пішов з життя і чоловік. Втіхою бабусі є дев’ять онуків та чотирнадцять правнуків. Мабуть, заради цього й треба жити, залишаючи на землі добрий слід.

На сьогодні Ганна Григорівна проживає в м. Білопілля разом з родиною сина. З поважною датою привітали ювілярку привітали представники Річківської громади. З нагоди ювілею вони висловили слова вдячності і шани за багаторічну сумлінну працю, за мудрість та досвід, які жінка передала своїм дітям, онукам та правнукам та побажали міцного здоров’я, родинного затишку і, найголовніше, – зустріти перемогу. Відповідно до Програми соціального захисту та підтримки населення Річківської сільської ради на 2023 рік ювілярка отримає одноразову матеріальну допомогу в розмірі 6 500 грн.

Також гості передали вітання, грамоти та подарунки від імені т.в.о. голови Сумської обласної державної адміністрації Тараса Савченка та голови Сумської районної державної адміністрації Романа Гученка.