Жителі Пустовійтівки проти перейменування вулиці на честь загиблого захисника Віталія Малиша

У Роменській громаді досі триває процес перейменування вулиць. У жовтні минулого року до Роменської міської ради звернулися близькі та рідні загиблого захисника Віталія Малиша з Пустовійтівки. Люди запропонували перейменувати вулицю, де жив військовий, на його честь.

«З 20 січня 2023 року до 20 лютого 2023 року включно приймалися зауваження та пропозиції громадян з питання перейменування вулиці… За встановлений період від мешканців громади надійшло 2 колективні звернення щодо незгоди перейменування вулиці Травневої у с. Пустовійтівка…, де жителі категорично проти перейменування вулиці та наполягають, щоб назва залишилися без змін», – повідомляють на сайті Роменської міської ради.

Тому найближчим часом має відбутися засідання комісії з найменування (перейменування) об’єктів топоніміки Роменської громади. На ньому мають обговорити, чи перейменовувати вул. Травневу на вулицю Віталія Малиша. Також на нього запросять обидві сторони, аби визначитися з остаточною назвою вулиці.

Нагадаємо, старший солдат Віталій Малиш загинув 2 жовтня минулого року  під час виконання бойового завдання при звільненні с. Хрещенівка Нововоронцовського району Херсонської області. Йому було 24 роки.

Хлопець народився, виріс і ходив до школи у Пустовійтівці.

romny24.inf