Завдяки реанімобілю від United24 в Сумах встигли врятувати 11-річну дівчинку

Якби не приїзд на виклик реанімобіля з сучасним обладнанням, дитина могла б загинути.

Нагадаємо, ця історія сталася в Сумах 7 квітня: тоді під час пожежі 11-річна Нікіта врятувала братів і сестру, але сама отруїлася димом.

Виклик до екстрених служб надійшов від сусідів.

Займання сталося у приватному будинку, коли там перебували четверо дітей. Без дорослих. Найстаршою якраз і була 11-річна Нікіта. Спочатку вона сама спробувала загасити пожежу, а коли почали палати меблі, побутова техніка, зайнялася покрівля, стала рятувати дітвору.

Винесла на руках одно- та чотирирічних дітей. Пʼятирічний Давид вибіг сам.

На  крик дітей збіглися сусіди. Вони й викликали ДСНС.

Коли автомобіль швидкої прибув на виклик, у Нікіти були всі ознаки отруєння димом: слабкість, загальмованість, знижена сатурація.

Бригада транспортувала її до лікарні, застосовуючи дорогою кисневу терапію.

“Дівчинку врятувало те, що це був сучасний реанімобіль, який ми між собою називаємо мобільною палатою інтенсивної терапії, подарований за ініціативою United24”, – говорить медичний директор Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Максим Новіков.

Таких реанімобілів, закуплених за донати благодійників, на Сумщині – 23.

Про безстрашний вчинок дівчинки дізналися в лікарні, де вона проходила лікування, батьки інших маленьких пацієнтів і медперсонал приносили їй солодощі та фрукти. Казали, це – за твою відвагу.

fakty.com.ua