Завтра у Конотопі прощатимуться із захисником України

У понеділок, 26 грудня, в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться прощання із загиблим в російсько-українській війні солдатом – кулеметником військової частини А 4438 Сергієм Коваленком, інформує Конотопська міська рада.

Військовослужбовець Сергій Олегович Коваленко загинув 18 грудня  під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Сергій Олегович Коваленко народився 21 жовтня 1994 року. З 2009 року проживав у місті Конотоп. Після закінчення ДПТНЗ «Конотопське професійно-технічне училище», де отримав професію кухар-кондитер, вступив до Національного університету харчових технологій, залишився жити та працювати в Києві.

З початком повномасштабного вторгнення твердо вирішив стати на захист України, сам попросився в Київську військову частину А 4438. Взяли кухарем за спеціальністю, але він буквально «вигриз» можливість потрапити в бойовий підрозділ – кулеметником.

У травні цього року одружився зі своєю дівчиною Юлею. Мріяли після війни про вінчання, купити дім, народити дітей… Сильно любив та поважав матір. Замінив батька братові.

18 грудня 2022 року загинув під час виконання бойового завдання в районі села Кліщіївка Бахмутського району Донецької області, отримавши смертельне порання.

Вічна Пам’ять і Вічна Слава Герою!