Завтра у Шостці прощатимуться із загиблим захисником України Сергієм Гришковим

Завтра, 10 березня, Шосткинщина прощатиметься зі своїм земляком, захисником Батьківщини Сергієм Гришковим.

Панахида розпочнеться о 10:00 у церкві Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ (вул. Соборна 1-А, Садовий мікрорайон). Початок траурної церемонії – об 11:00 біля кінотеатру «Родина» (вул. Садовий бульвар, 13).

Сергій Гришков народився 14 січня 1985 року в м. Шостка.

У 1992 році пішов до першого класу Шосткинської загальноосвітньої школи I – III ступенів №9, де провчився до 7- го класу. Деякий час жив в селі Кальченки Білопільського району Сумської області у бабусі з дідусем, де в 2001 році одержав свідоцтво про неповну середню освіту (закінчив Кальченківську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів).

У 2001 році вступив до Шосткинського ПТУ №19, яке закінчив у 2004 році, здобувши диплом кваліфікованого працівника за спеціальністю «Столяр будівельний, тесляр».

З 2004 року по 2005 рік проходив строкову службу рядовим солдатом.

Свою трудову діяльність розпочав на ШКЗ «Зірка» на посаді тесляра 3–го розряду відділу капітального будівництва.

2007 рік – працював в ПП «Шляхбуд» на посаді тесляр.

2008 рік – працював в ПП «Інвестрембуд» на посаді дорожнього робітника.

2015 рік – працював в ТОВ «Прогноз», посада – дорожній робітник.

З 2017 року працював в ПП «Інвестрембуд» дорожнім робітником.

У 2015–2016 роках безпосередньо брав участь в антитерористичній операції в районі м. Рубіжне Луганської області, м. Маріуполь та м. Волноваха Донецької області.

Під час військової служби Сергій зарекомендував себе відповідальним та високопрофесійним військовослужбовцем. В колективі користувався заслуженим авторитетом. Був доброзичливим і поважним до товаришів по службі.

За зразкову службу, відповідальність, бойову майстерність та великий внесок у справі захисту України неодноразово нагороджений Почесними грамотами.

Сергій – виходець із багатодітної родини, матір якої має почесне звання “Мати-героїня”. Мав двох сестер і трьох братів, один із яких його близнюк.

Сергій завжди був добрим і турботливим для своїх рідних та близьких. Дуже любив свою сім’ю.

У захисника залишилися дружина Ірина та донька Софія (14 років).

Сергій був гарним батьком, у вихованні іноді суворим, бо хотів всьому навчити, але справедливим. Завжди знаходив час для гри та розваг з дочкою.

Любив свою собаку Джессі, яку готував до служби як свою помічницю. Добре ставився до тварин взагалі.

Захоплювався риболовлею, охоче допомагав по господарству, активно займався спортом, завжди був підтягнутим та в добрій фізичній формі.

Мріяв про свій дім і машину та життя зі своєю сім’єю під мирним небом…

У повсякденні був невибагливий. Його девізом було: «Хто, якщо не я…»

Досвідчений військовий, щиро люблячий свою країну, Сергій, на початку російської агресії проти України, разом зі всіма своїми рідними братами став на захист Батьківщини.

Гришков Сергій Анатолійович загинув 2 березня 2023 року біля населеного пункту Оріхово-Василівка Донецької області, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу та незалежність.

Доземний уклін нашому захиснику! Вічна шана. Вічна подяка. Вічна пам’ять.