Загиблому захиснику із Краснопільщини хочуть присвоїти звання Героя України

Відповідне звернення розміщене на сайті електронних петицій. Його авторка, Дарина Шульга,  просить присвоїти заслужене і почесне звання Героя України (посмертно) хороброму захиснику, військовослужбовцю 3 окремої штурмової бригади 1 механізованого батальйону 1 механізованої роти солдату Владиславу Івановичу Шульзі, 15.09.1997 р.н.,уродженцю с.Самотоївка Краснопільського району Сумськоі області.

29.09.2018 року пішов добровольцем на військову службу у військову частину А3618,сумлінно виконував службовий обовʼязок протягом 3 років,після чого 23.07.2021 року знову підписав контракт у лавах ЗСУ військової частини А1476. Після початку повномасштабного вторгнення 24.02.2022 разом зі своїми побратимами героїчно обороняв Чернігів від навали російських окупантів.

“Але нажаль, 18 серпня 2023 року під час штурмової операції під Бахмутом Донецької області він отримав осколкове поранення в голову не сумісне з життям. Моментальна смерть. Але він виконав завдання, привів групу до місця призначення і закріпився. Він загинув як герой. Владислав був мужнім воїном,справжнім патріотом. Він любив свою країну і понад усе мріяв, аби ми з вами жили у вільній і незалежній Україні, щоб наші діти не знали війни і були спокійні за своє майбутнє. Влад завжди говорив «Якщо таких як я буде більше, ми пришвидшимо нашу перемогу», – йдеться у повідомленні.

Станом на 6 жовтня зібрано більше 17 з половиною тисяч підписів з 25 000 необхідних. Підтримати звернення можна за посиланням.