Залишки ракет просто у дворах: село за 10 кілометрів від рф постійно під ударами

Білопільський район Сумщини страждає чи не найбільше, ворог використовує і ствольну артилерію і “Гради” і керовані бомби.

Понад пів сотні обстрілів за добу – у прицілі ворожих гармат прикордонна Сумська область. Снаряди вже дістають навіть тих сіл, які ще донедавна вважалися відносно спокійними. Люди заледве зробили якісь ремонти після влучань, як знову прильоти, йдеться в ТСН.

Уламки від ракети так і лежать у дворі Анатолія Івановича. Ракета від системи залпового вогню “Град” влучила у дім, коли там була дружина – їй осколком відтяло палець, посікло ноги. Їхнє село вже давно не є безпечним, обстріли почастішали.

“Кордон з рф 10 кілометрів, тому вони стріляють. Немає нічого святого, що можуть, вибивають”,- каже чоловік.

У будинок пана Віталія прилітає уже вдруге, тільки залатав дірки замінив вікна і дах, витратив до 100 тисяч гривень. Цього разу знову побило будинок, літню кухню, подвір’я, птицю, але вціліли вулики. Просто дивом чоловіка з дружиною не зачепили скалки.

“Приліт був несподіваний, їх було декілька, може з десяток. Думаю, що це була 152-міліметрова гаубиця”, – розмірковує чоловік.

Білопільський район Сумщини страждає чи не найбільше, ворог використовує і ствольну артилерію і “Град”, і керовані бомби. Від будинків залишаються самі руїни.

Попри постійну загрозу місцеві мешканці не втрачають надії, а особливо діти. Неподалік місця останнього авіаудару на дорозі стоїть маленький хлопчик у справжньому військовому пікселі на імпровізованому посту.

“Мені дуже подобається, коли зупиняються військові і тиснуть руки. Навіть коли уроки і повітряна тривога, я тут все одно стою”, – каже дитина.

Військові усіляко підтримують хлопчика. Тато 9-річного Владислава воює під Бахмутом. Його син живе з мамою у прифронтовому місті, і тут вони тримають свій фронт – громадський.

“Хочу захищати свою рідну землю”,- додає Влад.