«Зараз потрібно діяти усім, кому небайдужа доля громади», – Галина Макушенко

У 2015 році, коли ексголова Степанівської селищної ради Галина Макушенко склала свої повноваження, тому що на виборах віддали перевагу Володимиру Лукашу, громада була потужною й сильною.

“Ми створили підгрунтя для об’єднання. Ми попереводили всі наші бюджетні установи на альтернативне паливо, і всі вони працювали. Навіть у складні 90-ті роки не був закритий жоден заклад. Успішно функціонувала дільнична лікарня”, – розповідає пані Галина.

Але зараз ситуація дійсно складна, і потрібно діяти, причому не лише депутатам, а й усім тим, кому небайдужа доля громади.

“Я хочу звернутися до наших людей: настав час вставати з диванів і йти, і допомагати депутатам. Так, вони на вірному шляху. Вони знають, що не підтримали мене у 2015-му році, а підтримали Лукаша. Здавалося б, що у мене амбіції, але я прийшла сьогодні тому, що я бачу: це правильний шлях. І до них повинна під’єднатися громада, і своєю активною участю допомагати нам, їм, всім, собі. Головне – встати, розворушитись”, – закликає односельців проявити громадянську позицію Галина Макушенко.


Більше про це дивіться вже незабаром на телеканалі СТС у програмі «Експертна думка» з Тетяною Мироненко.