Заступник командувача Сухопутних військ став Почесним громадянином Сумського району

Заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ генерал-майор Олександр Нестеренко поповнив список Почесних громадян Сумського району. Рішення про присвоєння звання депутати ухвалили одноголосно, повідомляють у Сумській райраді. Нагороду військовику вручив голова ради Геннадій Дем’яненко.

“Минуло більше року від початку повномасштабного вторгнення, і ми з гордістю присвоюємо звання «Почесний громадянин Сумського району» Олександру Володимировичу Нестеренку  за особистий внесок у зміцнення обороноздатності Сумщини, заслуги перед територіальною громадою, навчання добровольчих формувань  та цивільного населення у період активних бойових дій на території Сумської області та Сумського району. Вдячний депутатському корпусу Садівської громади та особисто голові Івану Крючкову, які клопотали про присвоєння генерал-майору цього почесного звання”, – говорить Геннадій Дем’яненко.


Олександр Нестеренко — український військовик, генерал-майор Збройних Сил України. Воєнну спеціальність здобув у Військовому інституті ракетних військ та артилерії імені Б. Хмельницького в Сумах. У різні роки обіймав посади начальника штабу 30 ОМБ, заступника командира 8 армійського корпусу, командир ОК “Схід”, командувача ОТУ “Суми”. У липні 2022 року отримав відзнаку “За заслуги перед Сумщиною” ІІІ ступеня.

rama.com.ua