Заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ привітав українців з Днем миротворців

Сьогодні в Україні відзначають День українських миротворців.

Від 1992 року миротворці України забезпечують безпеку країни та беруть участь у міжнародних місіях підтримки по всьому світу.

Заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ генерал-майор Олександр Нестеренко привітав українців, згадавши свій досвід.

“Для мене це знаменний день, коли я згадую 9 ротацію національного континенту в Косово.

Це був 2007-2008 рік, коли ще всі світлини були зроблені на звичайний фотоапарат та збережені в родинному альбомі назавжди, як і здобутий досвід, який ми використовували починаючи з 2014 року та по сьогодення, боронячи українську землю.

Перед собою відразу визначив пріоритетним завданням успішно підготувати воїнів і мінімізувати втрати. З визначеним завданням успішно впорались та в повному складі повернулися до України”, – зазначив Нестеренко.

“Партнерство заради миру» було і залишається цінністю для всього цивілізованого світу та запорукою розвитку суспільства. Не просто так, миротворців називають «голубами миру», бо саме завдяки воїнам миротворчих місій, обміну досвідом та навчанню, стабілізації ситуації в різних континентах – цивілізоване суспільство та світ наближається до взаєморозуміння та миру, додав він.