За програмою “Власна справа” підприємці Сумщини отримають ще 16 мікрогрантів

На Cумщині ще 16 позитивних рішень про надання мікрогранту ухвалено Державним центром зайнятості. Це підсумки реалізації десятої хвилі цьогорічного урядового проєкту «єРобота» за програмою «Власна справа».

Загалом, з 1 лютого цього року в області отримано 95 позитивних рішень. Схвалені бізнес-проєкти передбачають створення 177 нових робочих місць.

За видами діяльності найбільша кількість позитивних рішень в оптовій торгівлі, ремонті автотранспортних засобів, переробній промисловості, тимчасовому розміщенні й організації харчування, охороні здоров’я, сільському господарстві, освіті.
Прийом нових заяв на отримання мікрогрантів триває.

За програмою «Власна справа» можна отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу від 50 до 250 тис. грн. Обов’язковою умовою є створення 1-2 і більше робочих місць залежно від суми мікрогранту. Отримати мікрогрант можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду підприємницької діяльності. Після перевірки наданих документів, оцінки бізнес-плану, а також кредитної історії заявника йому потрібно пройти співбесіду з фахівцями Сумського обласного центру зайнятості. Рішення про надання чи відмову у наданні мікрогранту ухвалює Державний центр зайнятості.