Зрадником себе не вважає: уродженець Сумщини, учасник АТО воював у російській армії і потрапив в Україні у полон

Історія 35-річного Михайла Найденка, який воював у російській армії і потрапив у полон, стала відома завдяки журналістам Володимиру Золкіну та Дмитру Карпенко (вони беруть інтерв’ю з полоненими військовослужбовцями армії рф).

Михайло Найденко розповів, що є уродженцем Краснопілля, навчався у Сумському національному аграрному університеті, проходив службу у прикордонних військах, був учасником АТО… А потім переїхав до росії, до Бєлгорода, отримав громадянство рф.

За його словами, з українського громадянства не вийшов. Зрадником себе не вважає. 22 вересня цього року йому вручили повістку, а наступного дня він пішов до військкомату. При цьому каже, що потрапив до російського війська не добровільно…

До речі, його батьки мешкають в нашій країні. На питання, чи знає він, що тут відбувається, відповів, що йому розповідали про ракетні обстріли. «Як ви можете піти воювати проти своєї рідної сім’ї?!», – питає журналіст. У відповідь – мовчання… За словами Найденка, він нічого не встиг зробити, щоб не потрапити до російської армії. Нарікає на шокову ситуацію.

Подивіться відео, те, що розповідає Найденко, дійсно шокує…

shostka.info