З евакуації в Німеччині повернулися в Україну вихованці Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини

Про це йдеться у повідомленні Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини у Фейсбуці.

“Щасливі хвилини у долі кожноі дитини після довгих 8 місяців перебування в евакуаціі в Німеччині діти нашого закладу повернулися на батьківщину – в рідну Україну повернулися не тому , що погано, а тому що кожна дитина потребує зростання та соціалізації в рідній країні

Ми щиро вдячні німецькій стороні за все добро, яке вони зробили для наших дітей. Завдячуючи невеличкій кількості персоналу будинку дитини, який 8 місяців цілодобово доглядав та виховував дітей, вдалося зберегти всіх вихованців, а це 54 дитини, які не тільки сироти, а й ті, що мають батьків. Все це відбулося, завдячуючи співпраці Сумської та Івано-Франківської обласних державних адміністрацій, служб у справах дітей та управління охорони здоров‘я.
Нас радісно зустріла і прийняла наче своїх дітей Івано-Франківщина- @https://www.facebook.com/groups/2360832263942263/?ref=share Обласний дитячий санаторій «Ясень» імені митрополита Андрея Шептицького та Івано-Франківськиі обласний будинок дитини. Дітям підготували кімнати для відпочинку та розваг.
Повернення дітей в Україну дає їм шанс досягнути мети- бути поруч з батьками , а дітям -сиротам знайти свою люблячу родину“.